Informacja po zakończeniu procesu uspołecznienia procesu tworzenia Projektu ZIT POF

2022-12-13

W związku procesem uspołecznienia procesu tworzenia Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Interwencji (ZIT POF) przedstawiamy uwagi i opinie zgłoszone w terminie od 18.11.2022 r. do 02.12.2022 r. za pośrednictwem formularza internetowego, który znajdował się pod adresem zitpof.webankieta.pl.

Jednocześnie informujemy: partnerów społeczno-gospodarczych, społeczeństwo obywatelskie, podmioty działające na rzecz ochrony środowiska, podmioty odpowiedzialne za promowanie włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób niepełnosprawnych, równości płci i niedyskryminacji, inne grupy interesariuszy istotne dla rozwoju ZIT POF, że proces uspołecznienia będzie kontynuowany między innymi poprzez publikowanie kolejnych projektów dokumentu oraz opiniowanie dokumentu przez Radę ZIT po jej utworzeniu.

Odniesienie do zgłoszonych uwag i opinii znajduje się pod linkiem.

Zaktualizowany projekt Strategii ZIT POF znajduje się pod linkiem http://efficon.pl.