Strona główna

Informacja o rekrutacji do gminnego żłobka

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2020-04-03

Informacja o rekrutacji do gminnego żłobka

aktualności Gmina Dzierżoniów

1 kwietnia, w budynku byłego gimnazjum przy ul. Ząbkowickiej 70 w Dzierżoniowie, rozpoczął działalność Żłobek Gminny "Sudeckie Skrzaty". Aktualnie w placówce prowadzone są czynności związane z zakupem wyposażenia i organizacją personelu.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne oraz szczegóły dotyczące procesu kwalifikacyjnego zostaną opublikowane 15 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej www.ug.dzierzoniow.pl w zakładce "Jednostki organizacyjne" - "Żłobek Gminny". Rekrutacja potrwa do 18 maja 2020 r.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, wypełnione i podpisane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej we wskazanym wyżej terminie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: zlobek@ug.dzierzoniow.pl.

W przypadku jakichkolwiek trudności związanych z pozyskiwaniem informacji na temat rekrutacji przez osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu: 74 832 56 93.

Informacje na temat funkcjonowania placówki udostępniane będą na bieżąco na stronie internetowej www.ug.dzierzoniow.pl w zakładce "Jednostki organizacyjne" - "Żłobek gminny".

powrót do poprzedniej strony