Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska"!

2019-08-08

Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska"!

Mieszkańcy gminy Dzierżoniów odnieśli kolejny sukces w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska". Tym razem pierwsze miejsce w kategorii "Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi" kapituła konkursu przyznała projektowi "Nowe życie Gnejsów we Włókach", doceniając wielofunkcyjne zagospodarowanie terenu oraz zaangażowanie mieszkańców wsi.

Gnejsy we Włókach to miejsce szczególne - łączy funkcje rekreacyjne i edukacyjne, wykorzystując jednocześnie walory przyrodnicze, historyczne i krajobrazowe.

W czwartek 8 sierpnia 2019 r. uroczyście ogłoszono wyniki konkursu "Piękna Wieś Dolnośląska" na konferencji prasowej, która została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. W konferencji uczestniczył Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Wicemarszałek Marcin Gwóźdź oraz laureaci 4 kategorii konkursowych. Naszą gminę reprezentował wójt Marek Chmielewski oraz mieszkańcy Włók z sołtysem Marcinem Piętem na czele.

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu!

Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!Gnejsy we Włókach nagrodzone w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska!