Strona główna

Gminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na Polskę

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2023-09-18

Gminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na Polskę

aktualności Gmina Dzierżoniów

Przedstawiciele władz oraz delegacje i poczty sztandarowe: Gminy Dzierżoniów i gminnych szkół uczestniczyli 15 września, w uroczystościach upamiętniających 84. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Obchody odbyły się pod pomnikiem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

Zebrani wysłuchali okolicznościowego przemówienia Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.

Z patriotycznym programem artystycznym wystąpili również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej. Na zakończenie uroczystości przybyłe delegacje złożyły pod pomnikiem wiązanki kwiatów.

Obchody uświetnili żołnierze Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej "Szpica".

Gminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na PolskęGminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na Polskę
powrót do poprzedniej strony