Gminne imprezy odwołane do końca lipca

2020-04-30

Gminne imprezy odwołane do końca lipca

Okres wiosenny to w naszej gminie zawsze czas przygotowań do licznych wydarzeń - m.in. kulturalnych, integracyjnych i sportowych. Maj i czerwiec kojarzą nam się z tradycyjnymi Zmaganiami Sołectw czy Nocą Świętojańską w Owieśnie. Lipiec to z kolei Nocne Mistrzostwa Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej.

Niestety, ze względu na trwającą obecnie pandemię koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie zaplanowane wydarzenia przynajmniej do końca lipca 2020 r. W zależności od sytuacji w naszym kraju, termin ten może jeszcze zostać wydłużony.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom na rzecz poprawy bezpieczeństwa, już wkrótce nasze życie zacznie wracać do normy.