Gmina Dzierżoniów w "Magazynie Dolnośląskim" TVP3

2022-04-05

Gmina Dzierżoniów w "Magazynie Dolnośląskim" TVP3

Jednym z tematów najbliższego "Magazynu Dolnośląskiego" będzie planowana przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Piławie Dolnej, na którą gmina Dzierżoniów uzyskała dofinansowanie. W "Magazynie" pokazane zostaną także wybrane atrakcje naszej gminy, w tym ścieżki przyrodnicze i trasy rowerowe.

We wtorek 5 kwietnia dziennikarze TVP3 spotkali się z wójtem Markiem Chmielewskim, który przybliżył szczegóły inwestycji, a także opowiedział o projektach turystycznych realizowanych na terenie gminy Dzierżoniów.

Materiał będzie można obejrzeć w niedzielę 10 kwietnia o 18:50 na antenie TVP3 Wrocław. Zachęcamy do oglądania!

Gmina Dzierżoniów w Magazynie Dolnośląskim TVP3Gmina Dzierżoniów w Magazynie Dolnośląskim TVP3Gmina Dzierżoniów w Magazynie Dolnośląskim TVP3Gmina Dzierżoniów w Magazynie Dolnośląskim TVP3