Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju. Chłopcy złoto, dziewczęta srebro

2021-10-27

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju. Chłopcy złoto, dziewczęta srebro

Po dwóch latach przerwy ponownie rozpoczęło się szkolne współzawodnictwo sportowe w unihokeju. W pierwszych zawodach, które odbyły się 20 października w Imbramowicach, zagrali uczniowie klas VII-VIII. Klasy młodsze - V-VI - wystartują 28 i 29 października 2021 r. w Piławie Dolnej.

Szkołę w Piławie Dolnej reprezentowały drużyny:

• dziewczęta: Alicja Ostrowska, Martyna Filipiuk, Chelsea Elmer, Klaudia Korman, Anna Bartosz, Jessica Pieszczuch oraz Anna Juraszek,
  • chłopcy: Filip Stemplowski, Wiktor Kolat, Kacper Cozminnciuc, Aleksander Stroka, Adrian Korman, Wojciech Turowski, Michał Baran, Damian Kilarski, Piotr Drabik, Patryk Drozdek, Filip Rudnikowski oraz Bartosz Chlipała.

Obie grupy prowadzi trener Krzysztof Twardak.

Wśród chłopców I miejsce zajęła drużyna z Piławy Dolnej, II - ze Szkoły Podstawowej w Imbramowicach, a III - z SP Żarów. Z kolei wśród dziewcząt najlepsza była reprezentacja szkoły w Imbramowicach, II miejsce zdobyła drużyna SP Piława Dolna, a III - SP Żarów.

Gratulujemy!

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju Chłopcy złoto, dziewczęta srebro