2018-09-20

Festiwal Słoików już w sobotę!

W najbliższą sobotę zapraszamy do Mościska, w którym pokażemy, jakie smakowitości powstają w domach gospodyń z gminy Dzierżoniów. Podczas "Festiwalu Słoików" zaprezentują się koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i lokalni producenci z regionu Gór Sowich oraz zaprzyjaźnionych miejscowości w Czechach. Wystąpi również kapela ludowa Smyki.

Przygotowano także wiele atrakcji dla najmłodszych: bezpłatne dmuchane zamki, malowanie twarzy i zawody latawcowe. Nad głowami zrobi się biało-czerwono. W ten sposób mieszkańcy chcą uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Odbędzie się też konkurs na najpiękniejsze stoisko i oczywiście będzie można posmakować wszystkiego, co na tych stoiskach się znajdzie.

Zobacz zapowiedź przygotowaną przez portal ddz.doba.pl

Festiwal Słoików już w sobotę!