2021-09-10

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa pod hasłem "Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu". Wydarzenie zostało zaplanowane na 25 września 2021 r.

W tym dniu inżynierowie należący do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa - specjaliści w różnych branżach budowlanych będą udzielali bezpłatnych informacji w punkcie konsultacyjnym. Do nich dołączą pracownicy organu administracji architektoniczno-budowlanej.

Pytania mogą dotyczyć całości procesu inwestycyjno-budowlanego - dokumentacji, tj. procedur prawnych, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, które zostaną wykorzystane.

W powiecie dzierżoniowskim punkt konsultacyjny (w godzinach od 9:00 - 14:00) będzie zlokalizowany w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Świdnickiej 38 w Dzierżoniowie - Wydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa.

Więcej informacji na stronie Powiatu Dzierżoniowskiego.

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa