2025-10-15

Dzień Edukacji Narodowej w Mościsku
W Dniu Edukacji Narodowej sekretarz Gminy Magdalena Salińska odwiedziła Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mościsku, gdzie uczestniczyła w pięknym przedstawieniu przygotowanym z okazji pasowania pierwszoklasistów oraz Dnia Edukacji Narodowej.
Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej i serdecznej atmosferze, a pani sekretarz podziękowała wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę i zaangażowanie.










