2019-09-17

Droga w Wiatraczynie przebudowana

Zakończono prace związane z przebudową drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Wiatraczynie. Na odcinku o dł. 0,3 km wykonano nową nawierzchnię z mieszanek mineralno-bitumicznych.

Prace realizowane były w ramach inwestycji pn. "Ostroszowice - droga dojazdowa do gruntów rolnych" dofinansowanej ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego na zadania rekultywacyjne.

Dzięki realizacji przedsięwzięcia osiągnięty został cel główny inwestycji, tj. poprawa dotychczasowych warunków gospodarowania oraz rozwoju produkcji rolnej. Dzięki nowej nawierzchni poprawiony został również komfort jazdy.

Wykonawcą zadania było Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Wiatraczyn, droga po przebudowieWiatraczyn, droga po przebudowieWiatraczyn, droga po przebudowieWiatraczyn, droga po przebudowieWiatraczyn, droga przed realizacją inwestycjiWiatraczyn, droga przed realizacją inwestycjiWiatraczyn, droga przed realizacją inwestycjiWiatraczyn, droga przed realizacją inwestycji