Strona główna

Dary z Holandii dla ukraińskich uchodźców

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2022-03-07

Dary z Holandii dla ukraińskich uchodźców

aktualności Gmina Dzierżoniów

Do Mościska trafiły dziś dary zebrane przez mieszkańców Wageningen w Holandii. Odzież, lekarstwa, pieluchy, kosmetyki, środki higieny osobistej, dania instant, materace i wiele innych trafią do uchodźców z Ukrainy. Najmłodsi mieszkańcy Wageningen w ramach wsparcia przekazali swoim ukraińskim rówieśnikom przygotowane przez siebie rysunki.

Inicjatorami akcji byli państwo Cornelussen z Holandii, którzy są stałymi bywalcami Agroturystyki "Forteca" w Uciechowie. Małżeństwo opłaciło również transport darów z Holandii do Polski. W koordynację zbiórki włączyli się także właściciele "Fortecy" - Anna i Mathijs van Dijk.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Podziękowania kierujemy też do mieszkańców Mościska, którzy pomogli w rozładunku darów.

Dary z Holandii dla ukraińskich uchodźcówDary z Holandii dla ukraińskich uchodźcówDary z Holandii dla ukraińskich uchodźcówDary z Holandii dla ukraińskich uchodźcówDary z Holandii dla ukraińskich uchodźcówDary z Holandii dla ukraińskich uchodźcówDary z Holandii dla ukraińskich uchodźców
powrót do poprzedniej strony