2019-12-23

Cuda z piernika

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów, przy współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Dzierżoniów, w grudniu odbyły się cztery warsztaty robienia i ozdabiania pierników oraz kartek świątecznych. Zajęcia obyły się we Włókach, Mościsku, Piławie Dolnej oraz Ostroszowicach.

Warsztaty prowadzone przez Patrycję Wojtachnę i Justynę Bartkowiak-Kujawę cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie dzieci i młodzieży. Podczas warsztatów powstały smaczne i kolorowe pierniczki jak i piękne kartki świąteczne. To kolejna inicjatywa radnych MRG. Mamy nadzieję, że podobne wydarzenia będą kontynuowane także w przyszłym roku.

Natalia Kliś
Przewodnicząca MRG

Cuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernikaCuda z piernika