2010-02-12

Uwaga przesiębiorcy !

Konferencja „Możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich 2007-2013 dla dolnośląskich przedsiębiorców"

W dniu 25 lutego w Wałbrzychu odbędzie się konferencja „Możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich 2007-2013 dla dolnośląskich przedsiębiorców", Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych możliwości wsparcia działalności dolnośląskich przedsiębiorców w ramach Programów Europejskich 2007-2013 oraz realizowanych w regionie projektów.

W programie konferencji przewidziane są prezentacje dotyczące m.in. pozyskania dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, dofinansowania udziału w targach i misjach zagranicznych oraz wsparcia działalności mikroprzedsiębiorców.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Qubus w Wałbrzychu w godzinach 10.00-14.00. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W celu zgłoszenia udziału w konferencji, należy dokonać rejestracji na stronie www.rejestracje.dawg.pl/pife lub przesłać zgłoszenie faksem na numer 071 344 02 85