2010-01-14

Zima w Piławie Dolnej

Śnieg na dachu w porze zimowej to powszechne zjawisko ale niestety stwarzające duże zagrożenie dla konstrukcji budynków i osób w nim przebywających.

Dzięki zaangażowaniu Szefa Ochotniczej Straży Pożarnej w Piławie Dolnej Pana Kazimierza Kowalczuka oraz strażaków- Panów Krzysztofa Zagały, Jacka Kani, Pawła Drozdka, Daniela Juraszka, Krzysztofa Kowalczuka, Adama Żygadło, Wojciecha Juraszka, Jarosława Gruszki już dwukrotnie zrzucono śnieg z dachu budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Piławie Dolnej.

Pierwsza akcja odbyła się w sobotę 09 stycznia natomiast druga 12 stycznia br. Dyrektor ZS-P w Piławie Dolnej Małgorzata Lis gorąco dziękuje wszystkim Panom za zaangażowanie i usunięcie zagrożenia. Równie serdeczne podziękowania kieruje do Pana Mariusza Żygadło, który w poniedziałkowy poranek usunął zalegający śnieg z wjazdu oraz parkingów przyszkolnych.