Noworoczny turniej halowej piłki nożnej samorządowców

2010-01-11

Noworoczny turniej halowej piłki nożnej samorządowców

W sobotę 9 stycznia 2010r. odbył się w Piławie Dolnej „Noworoczny turniej halowej piłki nożnej samorządowców” współorganizowany przez Radę Powiatu Dzierżoniowskiego, Starostę Dzierżoniowskiego i Wójta Gminy Dzierżoniów.

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn reprezentujących: Gminę Bielawa, Powiat Dzierżoniowski, Policję, Straż Pożarną i Radę Gminy Dzierżoniów. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". I miejsce zajęła drużyna Straży Pożarnej, II miejsce Policja, III Powiat Dzierżoniowski a drużynie Rady Gminy Dzierżoniów po zaciekłej walce udało się zająć IV miejsce. Zwycięskim drużynom puchary i dyplomy wręczali: Stanisław Jurcewicz – senator RP, który zasilił drużynę Powiatu Dzierżoniowskiego, Mateusz Cegiełka – Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, Janusz Guzdek – Starosta Dzierżoniowski oraz Marek Chmielewski – bramkarz i Wójt Gminy Dzierżoniów.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy samorządowców powiatu za rok do jeszcze liczniejszego udziału w turnieju.