Wójt Gminy Dzierżoniów w TVP Wrocław

2010-01-08

Wójt Gminy Dzierżoniów w TVP Wrocław

W niedzielę 10 stycznia 2010r. o godzinie 8:00 w programie Telewizji Regionalnej TVP Wrocław "Teraz Wieś" weźmie udział wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski jako lider projektu "Budowa ponadlokalnej internetowej sieci szerokopasmowej E-Vita - inter@ktywne gminy" dla 6 podgórskich gmin: Bardo, Ząbkowice Śl., Ziębice, Niemcza, Stoszowice i Dzierżoniów.

Wśród zaproszonych gości pojawią się również Pani Ewa Bieńkowska, kierowniczka Wydziału Edukacji w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego i Pan Paweł Łukaszewski, wicedyrektor Departamentu ds. Społecznych w Dolnośląskim Urzędzie Marszałkowskim. Tematem programu będzie "Informatyzacja dolnośląskich wsi, internet warunkiem dynamicznego rozwoju obszarów wiejskich". Zaproszenie do udziału w programie to kolejne już wyróżnienie dla naszej Gminy. Ostatnio wójt Gminy miał okazję promować nasz region przy okazji wygranej w konkursie "Najpiękniejsza Wieś Dolnośląska".