„zDolny Ślązak Gimnazjalista” –etap szkolny

2009-11-05

„zDolny Ślązak Gimnazjalista” –etap szkolny

21 października 2009 roku w Gimnazjum Gminnym im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie odbył się szkolny etap X Wojewódzkiego Konkursu dla gimnazjalistów "zDolny Ślązak Gimnazjalista" realizowany w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień.

Eliminacje szkolne przeprowadzone zostały w bloku międzyprzedmiotowym: matematyczno - fizycznym, łącząc wiedzę i umiejętności z zakresu matematyki i fizyki. Do konkursu przystąpiło 22 osoby. Uczeń klasy 2a Szymon Rowiecki został zakwalifikowany z powiatu dzierżoniowskiego, przez komisję we Wrocławiu, do etapu powiatowego w/w konkursu. Gratulujemy chłopcu, jego rodzicom i nauczycielom matematyki i fizyki takiego sukcesu i życzymy powodzenia oraz zwycięstwa w etapie powiatowym konkursu, który odbędzie się 25 listopada 2009 roku.

Opracowała: Anna Bukowska