2009-10-12

Długoletnie pożycie małżeńskie

W niedzielę 11 października 2009r. wójt gminy Marek Chmielewski wręczał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Na wniosek gminy Dzierżoniów odznaczonych podczas uroczystości w Kinie „Zbyszek” zostały pary małżeńskie o 50 letnim stażu: Janina i Franciszek Trela z Dobrocina, Helena i Marian Kijek z Mościska, Marianna i Józef Duda z Książnicy, Stanisława i Michał Wasylów z Jodłownika, Cecylia i Władysław Cieślak z Ostroszowic, Weronika i Antoni Głód z Mościska, Rozalia i Tadeusz Chwalińscy z Byszowa, Zofia i Grzegorz Felsztyńscy z Ostroszowic, Aniela i Józef Zawiślak z Józefówka, Józefa i Zbigniew Hurmańscy z Ostroszowic, Krystyna i Jan Bednarz z Piławy Dolnej, Maria i Franciszek Walków z Ostroszowic, Katarzyna i Henryk Chęsiak z Jodłownika, Zofia i Aleksander Gruszka z Ostroszowic, Maria i Bronisław Żydaczewski z Uciechowa, Irena i Edward Hanus z Ostroszowic, Walentyna i Czesław Piotrowscy z Książnicy, Irena i Tadeusz Józefczyk z Kiełczyna oraz Krystyna i Marian Wiaderny z Owiesna. Dostojnym Jubilatom i wspaniałym małżonkom gratulujemy.