Sprawozdanie z Nocnego Turnieju w Uciechowie

2009-08-10

Sprawozdanie z Nocnego Turnieju w Uciechowie

Już po raz drugi odbył się w Centrum Kulturalno-Sportowym przy ulicy Sportowej w Uciechowie Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów pod patronatem Wójta Gminy Dzierżoniów - Marka Chmielewskiego. Turniej zorganizowany został przez Urząd Gminy Dzierżoniów, Ludowe Kluby Sportowe, Radę Sołecką i Grupę Odnowy Wsi Uciechów.
>> zapraszamy do galerii

W czasie imprezy rozegrany został turniej piłki nożnej drużyn LZS Gminy Dzierżoniów oraz mecz piłki nożnej. Przygotowano także dyskotekę na świeżym powietrzu.

Wyniki końcowe turnieju przedstawiają się następująco:

• I miejsce - LKS Dobrocin
  • II miejsce - LKS „KOLIBER” Uciechów
  • III miejsce - LKS Tuszyn
  • IV miejsce - LKS Mościsko

Puchary zwycięskim drużynom wręczała Jolanta Zarzeka - Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów oraz Wiesław Jasiński. Nagrodę główną (beczkę piwa) dla zwycięskiej drużyny ufundował Wójt Gminy Dzierżoniów - Marek Chmielewski. Nagrody dla zwycięskich drużyn zostały również ufundowane przez firmę VENTI z Tuszyna, która zajmuje się produkcją luster oraz szyb.

Przy zapadającym zmierzchu rozegrany został mecz SAMORZĄDOWCY GMINY DZIERŻONIÓW kontra RESZTA ŚWIATA. Drużynę samorządowców zasilili: Senator Stanisław Jurcewicz i Poseł na Sejm Tomasz Smolarz. Drużyna Gminy Dzierżoniów niestety po raz kolejny przegrała, tym razem 3:5.

Przy wspaniałej muzyce dyskotekowej i sprzyjającej pogodzie mieszkańcy Uciechowa i goście z okolicznych miejscowości do białego rana mogli bawić się prezentując swoje umiejętności taneczne. Wszyscy natomiast mogli miło i przyjemnie spędzić czas kosztując regionalnych produktów.

GALERIA z II Nocnego Turnieju Piłki Nożnej - Uciechów 2009