2009-06-26

Pożegnanie "Jasiem i Małgosią"

Dnia 17 czerwca 2009 r. klasa III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku żegnała się z wychowawcą Krystyną Chrostowską oraz przedstawiła swoje umiejętności teatralne przed ukochanymi Mamusiami.

Spotkanie rozpoczęła inscenizacja "Jaś i Małgosia", po której nastąpiła część nieoficjalna – słodki poczęstunek. Zajęcia teatralne prowadzone w ramach zajęć dodatkowych w kl. III w br. szkolnym zaowocowały zdobyciem III miejsca w Powiatowym Konkursie Przedstawień Bożonarodzeniowych w Bielawie "Pójdźmy wszyscy..."

Przygotowaną inscenizację "Jaś i Małgosia" zobaczą wszyscy wychowankowie i uczniowie placówki w dniu inauguracji nowego roku szkolnego.

W kolejne popołudnie spotkanie integracyjne miała kl. II, która żegnała nauczycielkę Annę Czuwarę. Na pożegnanie uczniowie z mamami zajadali torty (klasowy, nauczyciela) oraz wspominali atrakcje "Zielonej Szkoły" w Mrzeżynie oglądając wyświetlane pamiątkowe zdjęcia.

Impreza przeniosła się do ogródka szkolnego, gdzie grillowano kiełbaski.

opr. Dorota Furtak