Piława Dolna na V miejscu w finale województwa dolnośląskiego Orange Cup

2009-06-09

Piława Dolna na V miejscu w finale województwa dolnośląskiego Orange Cup

2 czerwca 2009r. na obiektach OSiR-u w Świdnicy odbył się finał dolnośląski Orange Cup w piłce nożnej.

Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odniosły w rozgrywkach jedno zwycięstwo, jeden remis oraz poniosły jedną porażkę, co pozwoliło im zająć V miejsce.

Szkołę w Piławie Dolnej reprezentowały: Bednarz Justyna, Szwagrzyk Julia, Bocianowska Magda, Masłowska Milena, Aniołczyk Aleksandra, Szeliga Sara, Hajdamowisz Natalia.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu Uczniowskiego Klubu Sportowego "OLIMP" w Piławie Dolnej w ramach realizacji zadania: "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dzierżoniów poprzez organizację imprez, zawodów i innych przedsięwzięć o charakterze sportowym".

Krzysztof Twardak