Mościsko w Turnieju Piłkarskim Tymbarku

2009-05-11

Mościsko w Turnieju Piłkarskim Tymbarku

W dniu 7 maja 2009 r. na OSiR w Dzierżoniowie odbyła się IX edycja Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" (eliminacje powiatowe).

W tegorocznej edycji mali zawodnicy walczą o Puchar Tymbarku i wyjazd na stadion Realu Madryt. Patronat na IX edycją turnieju objęli: Leo Beenhakker (trener Reprezentacji Polski), UEFA – Program Grossroots, MEN oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Organizatorem Turnieju jest PZPN, a sponsorem firma Tymbark.

W Dzierżoniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku reprezentowały po raz pierwszy dwie drużyny (chłopięca i dziewczęca) uczniów klas I-III, przygotowane przez p. Grzegorza Różyckiego (n-la WF). W trakcie turnieju opiekę sprawował p. Bogdan Fudali (trener LKS Mościsko)

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, a uczennice: Karolina Zielińska i Emilia Adamczyk zakwalifikowały się do dziewczęcej Reprezentacji Okręgu Wałbrzyskiego Turnieju Tymbarku.

Chłopcy wywalczyli IV miejsce. Nagrodą dla drużyn była profesjonalna piłka futbolowa. Jak na pierwszy raz – wyniki całkiem... całkiem...

A za rok ...!!!