2009-04-01

Targi pracy - zaproszenie dla pracodawców !

Organizatorzy tegorocznych Powiatowych Tragów Pracy zapraszają pracodawców zainteresowanych bezpłatnym udziałem w Targach do zgłaszania udziału w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dzierżoniowie pod nr. telefonu 074 832-52-42, lub drogą elektroniczną sekretariat@pupdzierzoniow.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15.04.2009r.

Jak co roku organizatorami Targów są Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie i Młodzieżowe Centrum Kariery - OHP w Dzierżoniowie. Tegoroczne targi odbywać się będą pod hasłem "Wiedza - Praca - Edukacja".

Do udziału w targach zapraszamy pracodawców, agencje zatrudnienia, instytucje szkoleniowe. Termin Targów to 19 maj 2009 r. (wtorek) hala sportowa Zespołu Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie - ul. Sikorskiego 2.