Co słychać u małych artystów z Ostroszowic ?

2009-03-27

Co słychać u małych artystów z Ostroszowic ?

Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach mają możliwość rozwijania swoich artystycznych uzdolnień w ramach zajęć pozalekcyjnych, które odbywają się dwa razy w tygodniu w Bibliotece Publiczno- Szkolnej pod kierunkiem nauczycielki Alicji Najwer.

Tematyka zajęć jest różnorodna, wynika z potrzeb małych artystów, a także nawiązuje do bieżących wydarzeń. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach mając możliwość realizacji swoich wizji plastycznych. Swoimi pracami upiększają pomieszczenia biblioteki oraz szkoły, a także obdarowują nimi zaprzyjaźnione osoby.

Do najbardziej aktywnych uczestników należą; Ola Łuciów, Weronika Radomy, Ada Szmyt, Klaudia Kipa, Magda Kolasa, Wiktoria Macherzyńska, Laura Kowal, Aldona Cebulska, Daria Murawska, Patrycja Wróblewska, Paweł Fijak, Iza Trykoszko, Ola Krupiarz, Natalka Krupiarz i Daria Sobczyk.

Zapraszamy Wszystkich na kółko plastyczne we wtorki i środy od godziny 15.00.