2009-03-25

Młodzież zapobiega pożarom

16 marca 2009 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku przeprowadzono szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Do konkursu zgłosiło się 15 uczniów z klas IV-VI. Pięcioro z nich: Daniel Dąbrowski, Maciej Roppel, Aleksandra Horoszkiewicz, Karolina Dąbrowska, Katarzyna Mulka-Gonera – uzyskali maksymalną ilość punktów.

Reprezentacja naszej szkoły pod opieką naczelnika OSP w Mościsku p. Krzysztofa Chamery, w dniu 19 marca 2009 r. pojechała na XI Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej do Bielawy, gdzie uczeń klasy IV – Daniel Dąbrowski zajął III miejsce !!

25 marca 2009 r. uczniowie klasy IV uczestniczyli w Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej "Razem w Europie" w Piławie Dolnej. Nasi przedstawiciele: Patryk Adamczyk, Rafał Olszówka i Daniel Dąbrowski jako drużyna zajęli także III miejsce !! Uczniowie zostali przygotowani przez prowadzącą Szkolne Koło Małego Europejczyka – p. Dorotę Furtak.