Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki !

2009-03-25

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki !

We wtorek 10 marca 2009r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Dzierżoniowie odbył się międzyszkolny etap Powiatowego Konkursu Mitologicznego "Wciąż o Ikarach głoszą".

Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Ostroszowicach reprezentowało pięciu uczniów-zwycięzców etapu szkolnego konkursu. Ogromną wiedzą z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej wykazał się na konkursie międzyszkolnym uczeń klasy V naszej szkoły Paweł Łuciów, który zakwalifikował się do etapu powiatowego. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszych zmaganiach z mitologią- już 31 marca. Opiekunem Pawła jest nauczyciel historii Janusz Głód, który był także odpowiedzialny za przeprowadzenie eliminacji szkolnych konkursu w ostroszowickiej szkole.