2009-03-04

Karnawałowe Mościsko

Karnawałowo - ostatkowy bal Mościsku odbył się 21 lutego 2009r. zgromadził liczne grono miłośników dobrej zabawy.

Do tańca przygrywał p. Andrzej, a Królową Balu została p. Zofia Bugajska. Atmosferę zabawy podgrzewały niekończące się śpiewy gości.

O suto zastawione stoły zadbali organizatorzy : Koło Gospodyń Wiejskich – p. Helena Żygadło, p. Małgorzata Galas, p. Małgorzata Sota, p. Kaczmarczyk, p. Marta Mokrzycka-Paszkot, p. Urszula Piętka, p. Iwona Martewicz, p. Anna Szczepaniak ; Rada Sołecka w osobach p. Danuty Martowłos, p. Krystyna Tercjak i Sołtysa p. Michała Burbana.

Dochód z imprezy przeznaczony został na doposażenie kuchni KGW w Mościsku.

Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich – Maria Mokrzycka serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację balu i zaprasza wszystkich łaknących zabawy na kolejne imprezy do Mościska.