"Trochę późno, ale bardzo serdecznie..."

2009-03-04

"Trochę późno, ale bardzo serdecznie..."

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Mościsku przesunął się nieco w czasie, głównie z powodu tegorocznych wcześniejszych ferii zimowych.

Babcie i Dziadkowie nie obrazili się jednak i z chęcią a podejrzewamy, że po raz kolejny w tym roku – świętowali, z dumą i czułością patrząc na wnuczęta recytujące i wyśpiewujące, że ".. nie ma jak Babcia, jak Babcię kocham, bez Babci kiepski byłby los" i "... dziadziuś, dziadziuś, weź mnie za rękę, chodźmy na spacer"

A dokładniej, dnia 13 lutego uroczystość zorganizowano w kl. I pod kierunkiem P. Agnieszki Kalwat, natomiast 19 lutego swoje Babcie i Dziadków zaprosiły na pączki przedszkolaki - pod opieką pań Henryki Latacz i Magdaleny Owcy. Spotkania z Seniorami, w myśl założeń Planu Wychowawczego placówki, są formą współpracy z rodzinnym domem wychowanków.

Serdeczna atmosfera, drobne upominki i pełne dziecięcego wdzięku występy to podziękowanie Dzieci i Rodziców za wszystko, czego doświadczają przez cały rok ze strony kochających Babć i Dziadków

Opr. Krystyna Chrostowska