2009-03-02

Wieczorek młodych recytatorów

Dnia 24.02.2009r. w Bibliotece Publiczno - Szkolnej w Ostroszowicach odbył niezwykle ciekawy wieczór poetycki, zorganizowany z inicjatywy bibliotekarki Marii Kirkiewicz oraz nauczycielek ZSP w Ostroszowicach Alicję Najwer i Iwonę Cebulską.

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Dobór wierszy był dowolny, zgodny z zainteresowaniami i wiekiem uczestników.

Popisy młodych interpretatorów poezji podziwiali ich rodzice, dziadkowie oraz rówieśnicy. Występy dzieci wzbudziły podziw i były nagradzane gorącymi brawami.

Na szczególne wyróżnienie zasługują interpretacje wierszy zaprezentowane przez najmłodszych czytelników biblioteki: Małgosię Balsam i Patryka Chowańskiego.

Na uznanie zasłużyli również : Oliwia Adamczyk. Ola Kopka, Ola Łuciów, Weronika Radomy, Paweł Fijak, Justyna Rakieć, Klaudia Kipa, Ada Szmyt i Patrycja Sowińska.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom wieczorku i zapraszają na następne spotkania w bibliotece.