Osiągnięcia Gimnazjum Gminnego w tenisie stołowym

2009-02-23

Osiągnięcia Gimnazjum Gminnego w tenisie stołowym

4 lutego 2009r.,w Gimnazjum nr 3 w Dzierżoniowie, odbyły się Międzyszkolne Zawody Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta w składzie: Magdalena Sichniewicz i Paulina Szustka zdobyły 1 miejsce. Drużyna chłopców: Kevin Konieczny, Krzysztof Skorupa oraz Mateusz Tomczyk wywalczyli 2 miejsce. To dopiero była radość!

Uzyskując tak wysokie lokaty nasi uczniowie zakwalifikowali się do rozgrywek powiatowych. Ćwiczyliśmy ostro i z pasją, w każdej wolnej chwili. 19.02.2009r.pojechaliśmy do Olesznej, aby walczyć o awans do półfinału strefy dolnośląskiej. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Magdalena Sichniewicz, Katarzyna Podkówka, Katarzyna Adamczyk, natomiast chłopców: Kevin Konieczny, Krzysztof Skorupa, Mateusz Tomczyk.

Rozgrywki były bardzo emocjonujące. Nasi pingpongiści pokazali się z bardzo dobrej strony. Prezentowali nienaganne umiejętności zarówno techniczne, jak i taktyczne. Ale zabrakło odrobiny szczęścia! No cóż, czasem i tak bywa! Ale byliśmy, zobaczyliśmy, choć nie wygraliśmy!

W nagrodę otrzymaliśmy dyplom. Wiedząc, że w sporcie wszystko jest możliwe, chcemy w przyszłym roku „wrócić z tarczą, a nie na tarczy!” A WIĘC DO BOJU!

Opiekun: mgr Mariola Tersa