"Ostroszowicki Słowik" zaśpiewał po raz szósty

2009-02-18

"Ostroszowicki Słowik" zaśpiewał po raz szósty

Dnia 04.02.2009r. w Bibliotece Publiczno - Szkolnej w Ostroszowicach odbył się konkurs piosenki „Ostroszowicki Słowik”.

Organizatorami konkursu są: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżonów i Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ostroszowicach. Jury oceniające występy uczestników miało bardzo trudne zadanie. Młodzi piosenkarze zaskoczyli ciekawymi interpretacjami wybranych przez siebie utworów i zaprezentowali się znakomicie. Przyznano następujące miejsca:

1. miejsce równorzędne: Daria Murawska, Patrycja Sowińska, Daniel Szachniewicz

2. miejsce równorzędne: Wiktoria Macherzyńska
    Duet: Aleksandra Nowak i Patrycja Wróblewska

3. miejsce: Patryk Mowiński

Wyróżnienie otrzymał Patryk Chowański - niezwykle utalentowany trzylatek. Konkurs upłynął w miłej i wesołej atmosferze.

Bardzo dziękujemy sponsorom: Pani Urszuli Zając - dyrektorowi Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ostroszowicach, Panu Grzegorzowi Domagale - dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Mościsku.