2008-12-02

Dopłaty do materiału siewnego

Urząd Gminy Dzierżoniów informuje, że Oddziały Terenowe Agencji Rynku Rolnego od 1 grudnia br. do 15 lutego 2009r. będą przyjmowały wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie.

W powyższym terminie składania wniosków producenci rolni mogą ubiegać się o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany zbóż ozimych (wysianych w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008r.).

Formularz wniosku o przyznanie dopłaty oraz więcej informacji na temat dopłat można uzyskać w OT ARR we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 28/30, tel. 071/ 335-01-51 lub na stronie internetowej www.arr.gov.pl/