2008-07-09

Rękawice bokserskie

Wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski przekazał we wtorek 8 lipca 2008r. Dzierżoniowskiemu Klubowi Bokserskiemu 10 par rękawic bokserskich.

Odebrał je we jeden z dwóch trenerów młodzieży, wielokrotny Mistrz Polski Amatorów Daniel Zajączkowski. W Dzierżoniowskim klubie trenują utalentowani, młodzi zawodnicy z terenu całego powiatu. Drugi trener, mistrz świata TWBA Piotr Wilczewski w nocy z piątku na sobotę stoczy w Stanach Zjednoczonych swoją kolejną walkę. Mistrz z Roztocznika pokaże swoje umiejętności na tej samej gali, na której wystąpi Tomasz Adamek. Prezent z gminy Dzierżoniów jest dowodem uznania dla Piotra Wilczewskiego za wkład pracy na rzecz szkolenia młodzieży oraz promocję gminy.