Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów

2008-07-04

Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów

W sobotę 28 czerwca 2008 roku w Centrum Kulturalno-Sportowym w Uciechowie przy ul. Sportowej odbył się I Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów pod patronatem wójta gminy Dzierżoniów – Marka Chmielewskiego.

Organizatorem imprezy był Urząd Gminy Dzierżoniów, Zrzeszenie Ludowych Klubów Sportowych Gminy Dzierżoniów oraz Rada Sołecka wsi Uciechów. W czasie imprezy rozegrany został turniej piłki nożnej drużyn LZS Gminy Dzierżoniów, mecz piłki nożnej oraz dyskoteka na świeżym powietrzu.

Wyniki końcowe turnieju przedstawiają się następująco:

• I miejsce - LKS Roztocznik
  • II miejsce - LKS "KOLIBER" Uciechów
  • III miejsce - LKS "VICTORIA" Tuszyn

Puchary i dyplomy zwycięskim drużynom wręczała Jolanta Zarzeka - Zastępca wójta gminy Dzierżoniów oraz Bogdan Fudali - Przewodniczący Zarządu Zrzeszenia LKS Gminy Dzierżoniów natomiast NAGRODĘ GŁÓWNĄ (beczkę piwa) dla zwycięskiej drużyny ufundował wójt gminy Dzierżoniów - Marek Chmielewski.

Przy zapadającym zmierzchu rozegrany został mecz SAMORZĄDOWCY GMINY DZIERŻONIÓW kontra RESZTA ŚWIATA (działacze LZS), w którym drużyna Gminy Dzierżoniów przegrała z działaczami 1:3. Drużyny otrzymały dyplomy i puchary oraz zapowiedziały, że w przyszłym roku zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe. Przy dobrej muzyce dyskotekowej i wspaniałej pogodzie mieszkańcy Uciechowa i goście z okolicznych miejscowości mieli również okazję do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych. Wszyscy natomiast mogli miło i przyjemnie spędzić czas kosztując regionalne produkty i umawiając się za rok na II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW w Uciechowie.