Puchar wójta dla "Błękitnych" Owiesno!

2018-07-30

Puchar wójta dla "Błękitnych" Owiesno!

Ludowe kluby sportowe z naszej gminy już po raz jedenasty walczyły o puchar i nagrodę wójta w Nocnych Mistrzostwach Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej. W sobotę 28 lipca w Uciechowie zmierzyły się 4 drużyny.

Tym razem najlepsi okazali się zawodnicy LKS "Błękitni" Owiesno. II miejsce zajęła drużyna LKS "Koliber" Uciechów, III - Spółdzielnia Break-Team LKS Roztocznik, a IV - LKS "Dąb" Mościsko.

Podobnie jak w ubiegłym roku piłkarze wzięli udział w dodatkowych sportowych zmaganiach. Reprezentanci każdej z drużyn zmierzyli się w konkurencjach takich jak strzał z rogu i z połowy boiska oraz obijanie poprzeczki. Najwięcej punktów i tytuł "Turbo Kozaka" zdobył Mateusz Bób z Kolibra Uciechów.

Dziękujemy wszystkim, którzy już po raz kolejny zaangażowali się w organizację wydarzenia: Ludowemu Klubowi Sportowemu "Koliber" Uciechów, stowarzyszeniu "Uciechów - Moja Wieś", a także mieszkańcom i sołtys Uciechowa Elżbiecie Filipek.

Partnerem imprezy była firma FESTA SPORT.

Zobacz galerię zdjęć z imprezy!