Informacja dla użytkowników sieci kanalizacji sanitarnej gminy Dzierżoniów

2018-05-30

Informacja dla użytkowników sieci kanalizacji sanitarnej gminy Dzierżoniów

Od 6 czerwca 2018 r. ulegają zmianie stawki opłat za usługi prowadzone przez Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Dzierżoniów.

Ma to związek z Decyzją nr WR.RET.070.36.2018.PK Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we WROCŁAWIU z dnia 8 maja 2018 r. Obowiązująca od 6 czerwca 2018 r. na okres 3 lat wysokość stawek opłat za odprowadzone ścieki przedstawia się następująco:

• za odbiór nieczystości płynnych z gospodarstw domowych i od pozostałych odbiorców w sieci kanalizacji - stawka opłaty za 1m3 odprowadzanych ścieków - 5,20 zł netto
  • stawka opłaty abonamentowej - 3,70 zł netto

Do stawki opłat dolicza się podatek od towarów i usług. Aktualnie stawka podatku VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami wynosi 8%.

W związku ze zmianami w najbliższych dniach ZGK będzie prowadził u Państwa odczyty liczników wody.