2018-03-14

Kobieteria już po raz dziewiąty

"Morskie opowieści, czyli kobiety na fali" - to temat przewodni tegorocznej, dziewiątej edycji "Marcowej Kobieterii". Aktywne kobiety z gminy Dzierżoniów jak co roku świętowały w ten sposób Dzień Kobiet.

Spotkanie odbyło się w sobotę 10 marca w Mościsku. Organizatorki - przedstawicielki sołectwa Nowizna - zadbały o wystrój sali, poczęstunek i oprawę artystyczną. Ich zaangażowanie sprawiło, że kolejna edycja wydarzenia była równie udana jak poprzednie.

Spotkanie uświetniły przedstawicielki zaprzyjaźnionych organizacji, firm i instytucji z naszego regionu. "Marcowa Kobieteria" tradycyjnie była okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale także do integracji. Taka formuła imprezy już po raz kolejny pokazała kreatywność, duży dystans i poczucie humoru lokalnych liderek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na jego kolejną edycję - w 2019 roku organizatorkami imprezy będą panie z Mościska.