II Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

2008-06-02

II Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców - wyniki

29 maja b.r. w Parku Sportowo - Rekreacyjnym we Włókach odbył się II Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców.

W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z terenu Gminy Dzierżoniów.

Wyniki:

• SP Mościsko - SP Uciechów 4:4
  • SP Tuszyn - SP Piława Dolna 3:0
  • SP Ostroszowice - SP Mościsko 3:1
  • SP Uciechów - SP Tuszyn 0:1
  • SP Ostroszowice - SP Piława Dolna 0:3
  • SP Mościsko - SP Tuszyn 0:4
  • SP Uciechów - SP Ostroszowice 1:1
  • SP Piława Dolna - SP Mościsko 6:0
  • SP Tuszyn - SP Ostroszowice 2:1
  • SP Uciechów - SP Piława Dolna 0:3

Klasyfikacja turnieju:

1. SP Tuszyn 12 pkt.
  2. SP Piława Dolna 9 pkt.
  3. SP Ostroszowice 4 pkt.
  4. SP Uciechów 2 pkt.
  5. SP Mościsko 1 pkt.

Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie wystąpiła w składzie: Konrad Kossakowski (kapitan), Damian Baran, Adrian Kornecki, Radosław Bajak, Paweł Juraszek, Oskar Kasprzyk, Łukasz Leszczyński, Damian Łozowicki, Tomasz Kacprzyk, Kamil Łozowicki, Dominik Kucfir i Kacper Adamek. Opiekun: Jacek Dzwolak.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami. Zdobywcy 4 i 5 miejsca odebrali również piłki, natomiast pierwsza trójka otrzymała dodatkowo puchary, medale i nagrody pieniężne. Nagrody wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuszynie - p. Elżbieta Kędzierska - Dydo.

Nagrody ufundowali: Gmina Dzierżoniów i Szkoła Podstawowa w Tuszynie. Organizatorami turnieju byli: Gmina Dzierżoniów, Szkoła Podstawowa w Tuszynie oraz Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piławie Dolnej.
Nad sprawną organizacją i przebiegiem turnieju czuwali: Anna Podkówka (SP Tuszyn) oraz Jacek Dzwolak (ZSP Piława Dolna i SP Tuszyn).