Unihokeiści z Dobrocina, Roztocznika i Piławy Dolnej mistrzami województwa

2017-10-26

Unihokeiści z Dobrocina, Roztocznika i Piławy Dolnej mistrzami województwa

W ramach Igrzysk Dzieci 23 i 25 października we Wrocławiu rozegrane zostały finały Dolnego Śląska w unihokeju z udziałem chłopców i dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej.

Drużyna chłopców w meczu o I miejsce wygrała z drużyną z Chobieni i tym samym zdobyła tytuł mistrza Dolnego Śląska. Dziewczętom zabrakło niestety trochę szczęścia, bo pomimo wspaniałej gry zdobyły IV miejsce - poza strefą medalową.

Szkołę w Piławie Dolnej reprezentowali:

chłopcy: Kamil Kasztelan, Damian Wilczewski, Aleksander Wasylik, Michał Turek, Miłosz Turek, Mateusz Nowak, Szymon Polkowski, Dawid Stemplowski, Kacper Miszczyk, Norbert Porębski, Marcel Szmigiel i Eryk Orzełek,

dziewczęta: Zuzanna Złotnicka, Aleksandra Nowak, Karolina Turowska, Małgorzata Zagórska, Klaudia Ostrowska, Natalia Nalewka, Maria Biernacka i Katarzyna Hajdamowicz.

Organizatorem rozgrywek był Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu.

Gratulujemy tak wielkiego sukcesu!

Unihokeiści z Dobrocina, Roztocznika i Piławy Dolnej mistrzami województwaUnihokeiści z Dobrocina, Roztocznika i Piławy Dolnej mistrzami województwaUnihokeiści z Dobrocina, Roztocznika i Piławy Dolnej mistrzami województwa