Strona główna

Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2017-10-17

Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej

aktualności Gmina Dzierżoniów

W Imbramowicach 16 października rozegrany został finał strefy wałbrzyskiej Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w unihokeju. Stawką meczu był awans dwóch pierwszych drużyn do finału dolnośląskiego.

W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej, a drugie - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach. Dzięki osiągniętemu wynikowi obie drużyny będą reprezentowały naszą gminę i powiat na mistrzostwach Dolnego Śląska, które odbędą się 23 października we Wrocławiu.

Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej reprezentowały: Zuzanna Złotnicka, Aleksandra Nowak, Małgorzata Zagórska, Kamila Pawlaczek, Karolina Turowska, Klaudia Ostrowska i Katarzyna Hajdamowicz.

Z kolei w skład drużyny z Ostroszowic weszły: Magdalena Połcik, Iga Kostan, Wiktoria Gajda, Natalia Gołdyn, Maja Kostyła, Karolina Biskup, Julia Florek, Nikola Krupiarz i Dominika Oleksak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanego startu w finale wojewódzkim.

Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej Unihokeistki z Ostroszowic i Piławy Dolnej najlepsze w strefie wałbrzyskiej
powrót do poprzedniej strony