Nagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieli

2017-10-16

Nagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieli

Wójt Gminy Dzierżoniów, chcąc podziękować nauczycielom i dyrektorom gminnych placówek oświatowych za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę, spotkał się z nimi w piątek 13 października w Urzędzie Gminy. Okazją do spotkania były obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W swoim wystąpieniu wójt Marek Chmielewski podkreślił, jak ważną rolę w życiu młodzieży odgrywają pedagodzy. Pogratulował im także wytrwałości i życzył dalszej satysfakcji z codziennej pracy z uczniami. W trakcie spotkania listy gratulacyjne i nagrody odebrali również wyróżnieni za swoje osiągnięcia nauczyciele.

W tym roku Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów otrzymali: Dorota Furtak - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, Jadwiga Szpiech - nauczycielka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Urszula Zając - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach, Małgorzata Siwiec - nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej, Ewa Klaus - nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach oraz Krzysztof Twardak - nauczyciel w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Nagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieliNagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieli