Strona główna

Joanna Pestkowska kobietą przedsiębiorczą roku!

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2017-10-11

Joanna Pestkowska kobietą przedsiębiorczą roku!

aktualności Gmina Dzierżoniów

Znamy już laureatki plebiscytu "Kobieta przedsiębiorcza 2017 roku". Wyniki konkursu ogłoszono podczas V Forum Kobiet Przedsiębiorczych 6 października w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Kapituła konkursowa, w której zasiadała również Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka, nagrodziła kobiety wnoszące znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Ziemi Dzierżoniowskiej. Wyróżniono kandydatki aktywnie działające w organizacjach pozarządowych, realizujące inicjatywy i programy w obszarze pomocy społecznej, kultury i sportu.

"Kobietą przedsiębiorczą 2017 roku" w kategorii "Działalność społeczna, kulturalna i sportowa" została sołtys Owiesna Joanna Pestkowska.

Mieszkanki gminy Dzierżoniów zostały docenione również w ubiegłym roku. Kobietą przedsiębiorczą 2016" w kategorii "Przedsiębiorczość" została Sylwia Ostrowska - właścicielka gospodarstwa agroturystycznego "Marianówek". Edyta Mulka-Gonera otrzymała z kolei wyróżnienie w kategorii "Działalność społeczna, kulturalna i sportowa".

Jesteśmy dumni, że praca naszych mieszkanek już po raz kolejny została zauważona w tak prestiżowym konkursie. Gratulujemy!

Joanna Pestkowska kobietą przedsiębiorczą roku!Joanna Pestkowska kobietą przedsiębiorczą roku!Joanna Pestkowska kobietą przedsiębiorczą roku!
powrót do poprzedniej strony