Kolejna siłownia plenerowa ze środków Funduszu Sołeckiego

2017-09-25

Kolejna siłownia plenerowa ze środków Funduszu Sołeckiego

Zakończyła się budowa nawierzchni pod siłownię plenerową w Roztoczniku. Inwestycja w całości sfinansowana została ze środków Funduszu Sołeckiego.

W zeszłym roku mieszkańcy Roztocznika przeznaczyli część funduszu na zakup kostki betonowej. W ostatnich miesiącach pracownicy publiczni zatrudnieni przez gminę Dzierżoniów wykonali wszystkie niezbędne roboty budowlane.

Realizacja inwestycji nie byłaby jednak możliwa bez zaangażowania i wsparcia ze strony mieszkańców Roztocznika.