Salka wiejska w Jędrzejowicach uroczyście otwarta

2017-08-31

Salka wiejska w Jędrzejowicach uroczyście otwarta

Mieszkańcy Jędrzejowic uroczyście otworzyli w sobotę nową salkę wiejską. Będą mogli organizować tam zebrania wiejskie, a także spotkania tematyczne i integracyjne. Na uczestników festynu rodzinnego "Jędrzejowice OPEN" czekało również wiele innych atrakcji - turniej tenisa ziemnego, zawody szachowe, wspólne zabawy i konkursy.

W turnieju tenisa ziemnego bezkonkurencyjni okazali się Ola Białek i Piotr Caboń. Z kolei w zawodach szachowych najlepsze były Emilka Caboń i Małgorzata Hohol. Jedną z atrakcji była również "jazda na kozie". W konkurencji tej I miejsce zajął Giovanni Crusco.

Podczas imprezy wolontariusze prowadzili zbiórkę publiczną na rzecz ofiar nawałnic. Za wszystkie gesty wsparcia serdecznie dziękujemy.