2017-08-31

Sala Kominkowa po remoncie

Zakończył się remont kolejnego pomieszczenia w Sali Kominkowej w Uciechowie. Prace wykończeniowe prowadzone były tym razem na terenie dużej sali. Wymieniono tam podłogi i instalacje elektryczne, a także położono nowe tynki oraz wymieniono okna i drzwi.

Wcześniej w Sali Kominkowej wyremontowane zostały dwie łazienki i sala, w której znajduje się kominek. Wszystkie roboty budowlane wykonali systemem gospodarczym pracownicy zatrudnieni w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Modernizacja sali prowadzona jest od 2014 r. i w większości została sfinansowana z Funduszu Sołeckiego wsi Uciechów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sali. Więcej informacji w tej kwestii udziela Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Dzierżoniów, nr tel.: 74 832 56 65.

Sala Kominkowa po remoncieSala Kominkowa po remoncieSala Kominkowa po remoncieSala Kominkowa po remoncieSala Kominkowa po remoncieSala Kominkowa po remoncie