Strona główna

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2017-08-21

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

aktualności Gmina Dzierżoniów

Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu dzierżoniowskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 22 sierpnia.

Konkurs jest adresowany do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. Mieszkańcy mogą zgłaszać do konkursu jedynie tradycyjne wieńce dożynkowe w kształcie korony. Powinny one być wykonane tylko z naturalnych materiałów, to znaczy nie mogą zawierać elementów plastiku, styropianu czy sztucznych kwiatów.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne o wartości: I miejsce - 300 zł, II miejsce - 200 zł, III miejsce - 100 zł. Zwycięzca (zdobywca I miejsca) uzyska dodatkowo prawo do reprezentowania powiatu dzierżoniowskiego na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 3 września w Obornikach Śląskich.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać drogą mailową na adres ek@pow.dzierzoniow.pl lub złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (Rynek 27, II piętro, pokój 207). Termin przyjmowania zgłoszeń mija we wtorek 22 sierpnia o godz. 15:00.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Wydziału Edukacji i Kultury - Bożena Rokita i Wiesław Jasiński, tel. (74) 832 52 05.

W załączeniu regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

powrót do poprzedniej strony