Bądź EKO, czyli ekologia na co dzień

2017-05-30

Bądź EKO, czyli ekologia na co dzień - znamy laureatów

Znamy już zwycięzców konkursu "Bądź EKO, czyli ekologia na co dzień". Na najlepsze zdjęcia przedstawiające zaangażowanie dzieci w podejmowanie działań proekologicznych można było głosować na naszej stronie internetowej od 9 do 19 maja.

Najwięcej głosów internautów otrzymali:

1. miejsce Antonina Gendasz ze Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej (fotografia nr 2, liczba głosów - 299).
  2. miejsce Weronika Szymczak ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie (fotografia nr 11, liczba głosów - 285),
  3. miejsce Sabina Nowak z Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie (fotografia nr 10, liczba głosów - 276).

Ponadto w związku z minimalną różnicą głosów w stosunku do zdjęcia, które zajęło trzecie miejsce, postanowiono przyznać wyróżnienie dla Kamila Kasztelana ze Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej za fotografię nr 6 (liczba głosów - 270).

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim głosującym dziękujemy za zaangażowanie i oddane głosy!

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom w najbliższym czasie.

Poniżej nagrodzone prace:

I miejsce - fotografia nr 2II miejsce - fotografia nr 11III miejsce - fotografia nr 10 Wyróżnienie - fotografia nr 6