Droga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowana

2017-04-14

Droga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowana

Gmina Dzierżoniów pozyskała dofinansowanie w wysokości 172 200 zł na przebudowę drogi transportu rolnego w Książnicy. Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania pn. "Książnica - droga dojazdowa do gruntów rolnych".

Zakres zadania obejmuje wykonanie drogi o pełnej konstrukcji na odcinku około 800 mb. Planowany termin realizacji inwestycji to październik 2017 r.

Dofinansowanie zostało przyznane na podstawie Uchwały Nr XXXII/1055/17 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie udzielenia z budżetu Województwa Dolnośląskiego w 2017 i 2018 roku pomocy finansowej w formie dotacji celowej jednostkom samorządu terytorialnego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych.

Zdjęcia przedstawiają stan drogi przed rozpoczęciem inwestycji

Droga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowanaDroga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowanaDroga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowana