2017-01-30

Gminne spotkanie z kolędą

Za nami tradycyjne gminne kolędowanie! Tym razem spotkaliśmy się w innym miejscu i w nieco zmienionej formule. Gminne kolędowanie przekształciło się w tym roku w Koncert Kolęd z udziałem gościa specjalnego - Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z zaprzyjaźnionego Gogolina.

W sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej własne aranżacje znanych kolęd i pastorałek zaprezentowały również zespoły: Con-Moto, Cord, Katarzynki, Macieje, Pojana, Uciecho-Wianki oraz soliści ze szkół podstawowych gminy Dzierżoniów. Wszystkie występy nagrodzono gromkimi brawami, a występ orkiestry z Gogolina owacją na stojąco.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego kolędowania: Stowarzyszeniu Piława Dolna, dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, panu Jerzemu Kulce z portalu dolfil.pl, przedstawicielom lokalnych mediów i przede wszystkim zespołom za pięknie przygotowane występy.

Cieszymy się, że coraz więcej osób dołącza do gminnego kolędowania. Do zobaczenia za rok!

J. Kaczorowska